Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Outside the box. Jak myśleć i działać kreatywnie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak uwolnić mózg od sztampowego myślenia i skierować go na całkiem nowe tory? Co pobudza umysł do kreatywności? W jaki sposób zmotywować grupę do twórczej i nieszablonowej pracy nad problemem? Czy trudno jest wyzwolić w ludziach potencjał kreatywności? Jak tworzyć, wdrażać i oceniać innowacje?
Na te i wiele innych pytań odpowiada dr Aneta Chybicka w książce Outside the box. To poradnik napisany przez praktyka dla praktyków. Zawiera wiele studiów przypadku opisujących realne sytuacje biznesowe, dzięki czemu łatwo jest przełożyć zawartą w nim wiedzę na rzeczywiste potrzeby zawodowe.
Książka pomaga rozwinąć jedną z najbardziej potrzebnych współcześnie kompetencji, jaką jest kreatywność. Jest źródłem nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności stosowania technik twórczego myślenia w pracy indywidualnej i grupowej. Pokazuje, jak pobudzać do zmian oraz jak kreować i wdrażać zmiany. Pomoże ci pokierować pracą grupy w taki sposób, aby dojść do nowego i użytecznego rozwiązania problemu. Lektura poradnika przygotuje cię do poprowadzenia pracy twórczej z innymi.
Dzięki tej książce poznasz:
reguły kreatywnego myślenia,
narzędzia do wdrożenia reguł twórczego myślenia w zespole,
metody rozwijania kreatywności,
gotowe scenariusze do wykorzystania w pracy,
techniki oceniania pomysłów,
zasady komunikacji pobudzającej innowacyjność.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: GWP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 199 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374896917

Opinie