Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Oswoić alergie. Skąd się biorą uciążliwe...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Masz alergię? Ta książka jest dla ciebie! Dzięki niej dowiesz się, jak postępować, żeby uciążliwe dolegliwości wreszcie przestały cię gnębić!
Dr n. med. Danuta Myłek jeden z najlepszych polskich alergologów w swojej pięćdziesięcioletniej praktyce łączy rzetelną wiedzę lekarza z naukami z pogranicza medycyny oraz najnowszymi wynikami badań naukowych. W tej książce wprowadza nas w tajniki fascynującego świata alergii. Wyjaśnia mechanizmy powstawania uczuleń i zdradza, jak rozpoznawać i leczyć choroby z nimi związane. Ta wiedza ma nam dać świadomość, bez której trudno wyzdrowieć. Tylko pacjent umiejący sobie uzmysłowić procesy zachodzące w jego organizmie, zrozumie, jak ważne jest wprowadzenie zmian w codziennym życiu i wsparcie wysiłków lekarza. Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.
Dr Myłek zabiera nas w niezwykłą podróż po świecie alergologii. Zdradza przyczyny tej powszechnej choroby. Uczy nas obserwować siebie i wprowadzać w życie korzystne dla zdrowia zmiany, które sprawią, że wreszcie poczujemy się dobrze.
Nie daj się alergii i żyj zdrowo!
Co zawiera ta książka?
szczegółowe opisy przyczyn powstawania różnych rodzajów alergii,
zalecenia dotyczące stylu życia, a także sposobu odżywiania się,
interesujące studia przypadków,
zaskakujące wyjaśnienia źródeł chorób powszechnie uważanych za niezbadane,
kolejne kroki w diagnozowaniu alergii,
podpowiedzi, jak pomóc swojemu lekarzowi i o czym go poinformować,
osobiste wyznania Autorki, która sama cierpiała niegdyś na trudną do rozpoznania alergię.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Burda Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x21cm Ilość stron: 400 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380534322

Opinie