Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Filozofia - opracowania ogólne

Ostrzeżenie Świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czym jest oświecenie sumień? Czy już niedługo doświadczymy małego sądu zapowiadanego przez wielu świętych? Jak będzie wyglądało ostrzeżenie?
Ludzie żyją dziś tak, jakby Bóg nie istniał. W pogoni za karierą, zyskiem i przyjemnościami zapominają o tym, że każdy z nas będzie sądzony za swoje postępowanie. Kiedy to nastąpi? Czy jesteśmy w stanie się na to przygotować?
W swojej bestsellerowej książce Christine Watkins opisuje przełomowy moment, w którym wszyscy poznamy przenikającą prawdę o stanie swojej duszy czyli oświecenie sumień. Jak będzie wyglądała ta chwila? Co się stanie z ludźmi pogrążonymi w grzechu?
Autorka zebrała proroctwa dotyczące ostrzeżenia, jakie otrzymało wielu świętych, między innymi święta siostra Faustyna. W książce znalazły się też wstrząsające świadectwa osób, które doświadczyły małego sądu i oświecenia sumienia.
Ostrzeżenie to książka dla wszystkich, wierzących i niewierzących, chrześcijan i przedstawicieli wszystkich innych religii i wierzeń, ponieważ to wydarzenie mistyczne zapowiadane od pięciu stuleci przez świętych i mistyków Kościoła dotknie każdego człowieka na ziemi. Po nim nic już nie będzie takie samo. To będzie ostatni wstrząsający krzyk Boga wołającego o nasze nawrócenie. Bądź gotowy, bo nie znasz dnia ani godziny, w której Pan przyjdzie, aby ostatni raz ostrzec ludzkość przed sądem nad światem i Kościołem. Czuwaj, módl się i pokutuj. Bądź gotowy.
ks. Dominik Chmielewski SDB

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Esprit Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 18x25cm Ilość stron: 413 Waga: 0.6 kg EAN: 9788366407640 TIN: T02335827

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: wytarta, porysowana, ze śladami zgięć, zakurzina, boki wytarte
Brzegi stron: zakurzone
Rogi: zagięte
Grzbiet zagięty
Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie