Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Ostatni Zjazd Przed Litwą

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czym zajmuje się w wolnym czasie redaktor naczelny miesięcznika poświęconego fantastyce?
Nie zgadniecie. Pisze. W dodatku fantastykę.Tak więc pod osąd czytelników oddaje się osoba na co dzień oceniająca i - przyjmująca lub nie - teksty do druku. Skoro wśród tych, którzy książkę przeczytają i zrecenzują znajdą się też odrzuceni autorzy, spytać można czy to brak rozsądku, czy odwaga?
Osądźcie sami.
W tych opowiadaniach nie spotkacie elfów, krasnoludów ani smoków. Natkniecie się na mur czystej SF, z domieszką horroru. Wędrówkę rozpocząć możecie w dowolnym miejscu i czasie, nawet teraz. Bo teraz też dzieją się rzeczy, o których media nie donoszą. Ot, choćby Tajne Służby z ich jeszcze bardziej tajną, nową bronią. Nie wiecie, kim jest ,,Jednorożec"? To dobrze, bo czasem lepiej nie wiedzieć. Przyszłość - na szczęście - pozostaje nieprzesądzona. Może więc uda się uniknąć międzygatunkowej wojny...Bo jeśli nie...Tego też lepiej nie wiedzieć. No, chyba, że bardzo jesteście ciekawi.

Rok wydania: 2007 Wydawnictwo: Fabryka Słów Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 12.4x19.4cm Ilość stron: 316 Waga: 0.3 kg EAN: 9788360505106 TIN: T01310384

Uwagi: Oprawa lekko wytarta, brzegi stron zakurzone.

Opinie