Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Podróżniczy

Ostatni. Prawdziwa historia żołnierza...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Warszawa, końcówka lat dziewięćdziesiątych i początek nowego wieku - przełom tysiącleci. Cała Polska żyje wojnami stołecznych gangów. Prasa, radio i telewizja niemal codziennie donoszą o strzelaninach, egzekucjach, krwawych rozprawach między ludźmi z przestępczego półświatka. Znani gangsterzy jeden po drugim tracą życie albo - jeśli mają szczęście - lądują na długie lata w więzieniu. Niektórzy idą na współpracę z policją i sypią dawnych kumpli, inni zostają świadkami koronnymi. Prawda zaczyna obrastać w legendy i kłamstwa - i staje się obiektem manipulacji.
Ostatni to nie tylko prawdziwa relacja świadka tamtych wydarzeń, opowieść o lojalności wobec wspólników, walce z policją, uzależnieniach, seksie, samotności i lęku - ale przede wszystkim przejmująca historia człowieka. Do czego jesteśmy zdolni? Dlaczego wybieramy w życiu takie, a nie inne drogi? Co wpływa na nasze losy? Czy na zmianę nigdy nie jest za późno?

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Editio Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328338159

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie