Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Opowiem ci o zbrodni

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czołowi polscy autorzy kryminałów analizowali głośne sprawy, opierając się na nagich faktach z policyjnych i sadowych akt. Tu nie ma kluczenia jest za to próba odpowiedzi na pytanie: co popycha człowieka do popełnienia zbrodni?
Najgłośniejsze polskie nazwiska pióra kryminalne, czyli Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska i sześć wybranych przez nich prawdziwych zbrodni, które wstrząsnęły Polska. Co mówią o tej pracy?
Sześć tragedii i próba zrozumienia sytuacji, które do nich doprowadziły. Każdy z autorów przeanalizował okoliczności towarzyszące przestępstwom rozmawiając z profilerami, patologami, psychologami, specjalistami kryminologami czy analizując akta i opisał wybrana historie.
OPOWIEM CI O ZBRODNI to jednocześnie książka i program telewizyjny, który w środy od 17 października 2018 będzie nadawany w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Kompania Mediowa Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395156908

Opinie