Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Prawo konstytucyjne

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Konstytucja w orzecznictwie Trybunału Konstytucyjnego" jest przede wszystkim praktycznym komentarzem do konstytucji z 1997 r. Prezentuje bowiem wyrażone przez Trybunał poglądy dotyczące konstytucyjnych regulacji. Jednak opracowanie to obejmuje nie tylko rozważania Trybunału dotyczące problematyki konstytucyjnej, ale także odnoszące się do poszczególnych gałęzi prawa oraz do zagadnień teoretyczno-prawnych. W książce przedstawiono i omówiono także bogate piśmiennictwo naukowe dotyczące orzecznictwa Trybunału konstytucyjnego. Ze względu na ogromne bogactwo i różnorodny charakter przedstawionych rozważań Trybunału konstytucyjnego, książka stanowi przewodnik po problemach konstytucyjno-prawnych przydatny zarówno dla profesjonalnych środowisk prawnych, jak i dla każdego obywatela. Może zatem służyć jako materiał pomocniczy dla środowisk nauki i praktyki prawniczej, dla studiujących prawo, a także obywateli zainteresowanych poznawaniem przysługujących im w naszym kraju wolności i praw. Należy tu w sposób szczególny wspomnieć o tych, którzy mogą stanąć przed problemem wniesienia skargi konstytucyjnej; w niniejszej książce mogą znaleźć odpowiedzi na zasadnicze pytania w tym zakresie.

Rok wydania: 2000 Wydawnictwo: Kantor Wydawniczy Zakamycze Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 17x24cm Waga: 1.3 kg EAN: 8388551396

Uwagi: W książce znajdują się naklejki, pieczątki i adnotacje pobiblioteczne. Brzegi stron lekko zakurzone. Oprawa nieznacznie zarysowana oraz wytarta na krawędziach.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie