Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Ojcostwo dla żółtodziobów czyli wszystko, co po...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę


Poradnik odpowiadający na pytania, które od wieków nurtują ojców. Szybkie i proste sposoby obsługiwania niemowlaka. Wyzwania związane z wychowaniem dziecka. Rozsądne wskazówki, jak poradzić sobie z tematem seksu i narkotyków. Nie musisz kończyć szkoły, żeby zostać wspaniałym ojcem.
Gratuluję, zostaniesz ojcem! Ale czy kiedykolwiek trzymałeś noworodka na ręku? Czy znasz surrealistyczne doświadczenie, jakim jest próba konwersowania z czterolatkiem? W dzieciństwie pewnie setki razy odgrywałeś w zabawie policjanta czy kowboja. A ile razy udawałeś tatusia? Niezależnie od tego, czy czujesz się zupełnie nieprzygotowany do roli ojca, czy też do niej stworzony, przeczytaj tej praktyczny poradnik. Znajdziesz w nim: mądre porady dotyczące wspierania żony w ciąży i uczestnictwa w porodzie, przydatne instrukcje dotyczące opieki nad noworodkiem i zakupów przed jego narodzinami, rozsądne wskazówki doświadczonego ojca, jak zachować równowagę pomiędzy budowaniem bliskości z dzieckiem a stanowczym postępowaniem, inteligentne strategie zapewnienia dziecku bezpieczeństwa w burzliwych latach dorastania.
Odkryj szybkie i proste sposoby, jak: dbać o siebie i partnerkę podczas ciąży, tulić i karmić noworodka, wciąż mieć życie seksualne!, przetrwać bunt dwulatka, uniknąć stania się niedzielnym ojcem, wciąż kochać nastoletnie dzieci, nawet gdy deklarują nienawiść do ciebie, oszczędzać na wieloletnią edukację dziecka, chronić pociechę przed narkotykami, przemocą, jazdą po pijanemu i seksem bez zabezpieczenia.

Rok wydania: 2009 Wydawnictwo: Rebis Stan: Nowa Ilość stron: 404 Waga: 0.5 kg EAN: 9788373019911

Opinie