Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Odzyskaj błysk w oku. Naucz się słuchać swojego...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Masz dobrą pracę i udane życie osobiste, ale czujesz, że dalej czegoś ci brakuje? Uważasz, że potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym lub uczuciowym? A może chciałbyś robić w życiu to, co kochasz, ale obawiasz się porażki? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - ta książka jest właśnie dla ciebie!
To historia o tym, jak nauczyć się być sobą, kreować swoje życie według własnych zasad, wbrew konwencjom czy oczekiwaniom innych. Autorka na własnym przykładzie pokazuje, jak wsłuchać się w swój wewnętrzny głos oraz znaleźć odwagę i siłę, aby za nim podążać. Jak odnaleźć swoje życiowe powołanie. Bo przecież wszystkie odpowiedzi są w nas.
Sama przeszła długą drogę, aby stać się świadomym siebie człowiekiem uporządkowała swoje życie, odzyskała poczucie sensu i... błysk w oku. Dziś jako dyplomowany life coach wskazuje ludziom ich unikatową drogę do osiągnięcia szczęścia pojmowanego jako stan stały, a nie tylko chwilowa emocja.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Pascal Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 304 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381037853

Opinie