Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Odwrotne obciążenie podatkiem VAT w transakcjach..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Przedmiotowa pozycja jest pierwszą na rynku fachowym publikacją przedstawiającą w sposób kompleksowy rozliczanie transakcji towarowych i usługowych na potrzeby podatku od towarów i usług na zasadzie odwrotnego obciążenia (reverse charge)".
Halina Lebrand, doradca podatkowy
"Tematy poruszane w opracowaniu są obszerne i kompleksowe - dotyczą transakcji towarowych oraz usługowych, są przedstawiane z punktu widzenia polskiego nabywcy oraz zagranicznego dostawcy, dają cenny wkład i kompleksową argumentację w analizie kwestii dotyczącej ustalenia podatnika".
Katarzyna Klimkiewicz-Deplano, doradca podatkowy, partner w Advicero TAX
Opracowanie przeznaczone jest dla menedżerów odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe w firmach nabywających usługi i towary od podmiotów zagranicznych oraz zajmujących się obrotem w Polsce tzw. towarami wrażliwymi (stal, złom, laptopy, telefony komórkowe itp.), dla których interesujące będą zwłaszcza kwestie dotyczące m.in. ustalenia podmiotu zobowiązanego do rozliczenia podatku VAT, przedmiotu opodatkowana, momentu powstania obowiązku podatkowego, stawki VAT, korygowania dokumentów, przedawnienia, czy wypełniania deklaracji VAT. Książka zainteresuje też doradców podatkowych i przedstawicieli innych zawodów prawniczych zajmujących się aspektami podatkowymi.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 292 Waga: 0.5 kg EAN: 9788326492655

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie