Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

  • -46%

Odpowiedzialność dyscyplinarna, etyka zawodowa...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Niniejszy zbiór to druga, znacznie rozbudowana wersja wcześniejszego opracowania, opublikowanego w 2011 r. Część I zawiera uaktualniony i rozszerzony wybór orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów administracyjnych. Wybór ten został co do zasady ograniczony datą transformacji ustrojowej. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach Autorzy sięgali po orzeczenia starsze, zwłaszcza gdy tezy stawiane w danym orzeczeniu wydały się szczególnie interesujące i relewantne w obecnej sytuacji. Wybór orzeczeń do tej części został uaktualniony o nowsze orzeczenia, wydane już po ukazaniu się poprzedniego zbioru, oraz o orzeczenia wcześniejsze, do których udało się uzyskać dostęp, najczęściej w wyniku ich późniejszej publikacji.
Najważniejsza zmiana w drugim wydaniu niniejszego zbioru polega na rozszerzeniu książki o zupełnie nową część obejmującą orzecznictwo adwokackiego Wyższego Sądu Dyscyplinarnego. Zostały one zawarte w Części II zbioru i podzielone na kategorie uwzględniające ich specyfikę wynikającą przede wszystkim z tego, że WSD jest sądem meriti w sprawach o naruszenie dyscypliny zawodowej.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: C.H. BECK Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 720 Waga: 0.5 kg EAN: 9788325577261 TIN: T00741054

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, Rogi oprawy trochę zagięte

48,38 zł 90,00 zł

Opinie