Powrót

Poradniki

  • -15%

Obudź swoją produktywność

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czujesz wszechogarniający i wszechobecny szum wokół Ciebie, który Cię ciągle rozprasza? Czasami brakuje Ci motywacji, dyscypliny i konsekwencji w działaniu? Szukasz pomysłu na to, jak dbać o wysoką energię i zwalczać prokrastynację, czyli ciągłe odkładanie na później? Jeżeli tak, to dobrze, że tu jesteś!
Mamy XXI wiek, ciągle gonimy do przodu i próbujemy robić więcej i więcej każdego dnia.
Frustracja, zdenerwowanie, stres, zmęczenie
to częste symptomy naszych czasów, które prowadzą do wypalenia zawodowego czy pogorszenia stanu naszego zdrowia. Czas ucieka nieubłaganie, czy Ci się to podoba czy nie
Czy masz plan na swoje życie?
Wiesz dokąd zmierzasz?
Jeśli samodzielnie, świadomie nie zbudujesz swojego życia, to pamiętaj będziesz realizować czyjś plan na Twoje życie. To wszystko uświadomisz sobie może w grudniu, na koniec roku, a może dopiero za kilka lat. I tak zleci Ci kolejny rok życia. Tak miną lata, które nie wniosą nic nowego poza jeszcze większym zmęczeniem, znudzeniem i rutyną.
A przecież nie musi tak być!
Wystarczy, że określisz swój własny plan cel, do którego będziesz zmierzać. Jasno określony, długofalowy, wskazujący kierunek rozwoju. Czas nadal będzie mijał, z tą różnicą, że Ty zaczniesz świadomie budować swoje życie. Wyobraź sobie, że wiesz, dokąd i po co idziesz. Wstajesz rano i czujesz, że masz motywację do działania.
Nie wiem jak Ty, ale ja lubię żyć wg własnych zasad, kreować swoje życie w zgodzie z moimi wartościami. U jego kresu chcę móc powiedzieć, że to było pięknie przeżyte życie. Chcę czuć satysfakcję i wdzięczność za ten czas.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x0cm Ilość stron: 208 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395461637

35,70 zł 42,00 zł
+ -

Opinie