Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Nowoczesna medycyna molekularna

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zdrowie pochodzi z wewnątrz
Przez długi czas w medycynie istniało przekonanie, że tylko niektóre choroby, np. szkorbut, wywoływane są przez niedobory. Tymczasem dotyczy to wszystkich dolegliwości. Cudowne uzdrowienia zdarzają się codziennie i da się je logicznie wyjaśnić. Jeśli z powrotem podarujemy sobie brakujące substancje, organizm aktywuje swoje moce samouzdrawiania. Jednak najpierw musimy się dowiedzieć, czego dokładnie nam brakuje.
Medycyna molekularna oznacza uzupełnianie komponentów
Niedobory w organizmie mogą objawiać się w postaci wysypki, ponieważ brakuje substancji potrzebnych komórkom skóry, zaparcia, wskutek braku komponentów enzymów trawiennych lub miażdżycy, gdy enzymy usuwające homocysteinę nie działają prawidłowo. Ta zasada znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich chorób. I to właśnie ustala medycyna molekularna: sprawdza, gdzie i jakich substancji brakuje i podpowiada, jak je ponownie zapewnić organizmowi, aby ten mógł się samodzielnie uleczyć.
Zdrowie jest już w Tobie. Pora je wydobyć!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Vital Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 312 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365846594

Opinie