Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

Niezbędnik bierzmowanego

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Publikacja przygotowana według wskazań Konferencji Episkopatu Polski dotyczących przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania z 14 marca 2017 r.
Niezbędnik bierzmowanego jest przeznaczony dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zawiera on wszystkie informacje dotyczące zasad wiary, które kandydaci muszą zapamiętać, takie jak mały katechizm oraz zestaw pytań i odpowiedzi opracowany zgodnie z zagadnieniami zaproponowanymi we wskazaniach Konferencji Episkopatu Polski. Znajdują się w nim także formularze i tabele na wpisy potwierdzające udział kandydata w praktykach religijnych oraz wiedzę religijną.
Niezbędnik może być używany zarówno jako integralna część pakietu Ułożyć życie z Bogiem opracowanego w wydawnictwie Jedność, jak i niezależnie od pozostałych tworzących go publikacji.
Odbiorcy:
- młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację:
- to narzędzie dydaktyczne wygodne dla katechety i atrakcyjne dla młodzieży,
- zamieszczono w niej przebieg liturgii sakramentu bierzmowania i ważne modlitwy oraz wyjaśniono biblijne symbole Ducha Świętego,
- zawiera wskazówki dotyczące wyboru świadka oraz imienia do bierzmowania.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Jedność Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 11x16cm Ilość stron: 64 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379718191

Opinie