Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

  • -10%

Niesamowita Natura. Zdumiewające Przyjaźnie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zdumiewające Przyjaźnie to część niezwykłej edukacyjnej serii dla dzieci Niesamowita Natura.
Myślisz, że antylopa i pawian to kiepsko dobrana para? No to się zdziwisz! Te zwierzęta doskonale się dogadują, opiekują się sobą nawzajem i chronią wzajemnie przed drapieżnikami. Sprytnie, prawda? Ale to nie jedyne zwierzęta, które stwierdziły, że warto mieć nietypowego przyjaciela. Zebra doskonale rozumie się z maleńkim ptakiem, ryba błazenek szczęśliwie żyje w ukwiale, a rekina otacza cała świta rybek-czyścicieli. Nawet rośliny potrafią sobie pomagać. Wybierz się z nami w podróż po świecie przyrody, a odkryjesz, że każdy może się zaprzyjaźnić!
W książce znajdziesz ciekawostki o 15 parach zwierząt i roślin, urocze ilustracje oraz przystępnie napisane teksty, które nie tylko rozbawią dzieci i dorosłych, ale także przekażą najmłodszym masę cennych informacji.
Seria Niesamowita Natura to międzynarodowy bestseller - książki zostały dotychczas przetłumaczone na 12 języków, w tym angielski, francuski i niemiecki.
Odkryj fascynujący świat zwierząt dzięki serii Niesamowita Natura. Sięgnij też po kolejne książki z serii - Mity i Stereotypy oraz Sztuka Przetrwania!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Sierra Madre Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 36 Waga: 0.5 kg EAN: 9788394848422

25,02 zł 27,80 zł
+ -

Opinie