Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

  • -10%

Niesamowita Natura. Mity i Stereotypy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Mity i Stereotypy to część niezwykłej edukacyjnej serii dla dzieci Niesamowita Natura. Czy lis to naprawdę przebiegły złodziej? A niedźwiedź to postrach lasu? Czy struś rzeczywiście jest tchórzem, który chowa głowę w piasek? Na pewno znasz więcej takich porównań. Udowodnimy, że nie wszystkie są prawdziwe! Czarny kot, który zajdzie Ci drogę, nie zapowiada pecha. I kto powiedział, że słonie boją się myszy?
Wyruszmy na wycieczkę po świecie natury! Myślisz, że o zwierzętach wiesz wszystko? Przekonasz się, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać... Wspólnie dowiemy się, co jest rzeczywiście prawdą, a co mitem!
W książce znajdziesz ponad 80 mitów o zwierzętach z całego świata, urocze ilustracje oraz przystępnie napisane teksty, które nie tylko rozbawią dzieci i dorosłych, ale także przekażą najmłodszym masę cennych informacji.
Seria Niesamowita Natura to międzynarodowy bestseller - książki zostały dotychczas przetłumaczone na 12 języków, w tym angielski, francuski i niemiecki.
Odkryj fascynujący świat zwierząt dzięki serii Niesamowita Natura. Sięgnij też po kolejne książki z serii Sztuka Przetrwania oraz Zdumiewające Przyjaźnie!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Sierra Madre Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 36 Waga: 0.5 kg EAN: 9788394848408

25,02 zł 27,80 zł
+ -

Opinie