Powrót

Pozostałe

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2 w.2020

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Chcesz w krótkim czasie opanować język niemiecki i przełamać barierę mówienia? Swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej? Jeżeli tak, podręcznik ten jest doskonałym wyborem.
"Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka. Część 2" zawiera:
- setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, które logicznie łączą się ze sobą,
- czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka niemieckiego,
- ponad 5-godzinny kurs audio do pobrania na naszej stronie internetowej, pomagający w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań.
To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym (A2). Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka niemieckiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat struktur gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka niemieckiego jest skuteczna i staje się czystą przyjemnością!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 19x25cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366384309

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie