Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Humor, parodia, satyra

  • -5%

Nieładnie. Wielka księga fakapu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W życiu każdego człowieka zdarzają się wzloty i upadki. Niekiedy jednak tych drugich jest nieco więcej... Jeśli wskazówka wagi już dawno przestała z Tobą współpracować, mężczyzna Twoich marzeń odjechał na białym koniu z inną, a przelew znowu nie przyszedł, to ta książka jest dla Ciebie.
"Nieładnie. Wielka księga fakapu" to zbiór satyryczno-komiksowych ilustracji pokazujących codzienność bez filtra. Autorka z humorem opowiada o absurdach życia codziennego, problemach realnych i wymyślonych. Jej rysunki demaskują perfekcyjny świat kolorowych periodyków, obsesyjną pogoń za pięknem i radość na pokaz. Podczas gdy gwiazdki Instagrama z uśmiechem popijają kawę w doskonałym makijażu, ona w kapciach i poplamionym szlafroku mocną kreską snuje opowieść o bezbrzeżnej ludzkiej głupocie, nie oszczędzając przy tym siebie.
Sarkazm, czarny humor i codzienność pokazana w krzywym zwierciadle to najkrótsza recenzja tej książki, wszystko to podane w lekkiej formie, ale bez lukru i wisienki. Smacznego! PS. I pamiętaj, nic nie musisz.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: RM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381514392

37,99 zł 39,99 zł
+ -

Opinie