Powrót

Literatura piękna - proza polska

Niebezpieczna książka dla chłopców

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przywołaj atmosferę niedzielnych popołudni i długich letnich dni. Idealna książka dla każdego chłopaka od ośmiu do osiemdziesięciu lat.

Jeśli kiedykolwiek istniała książka która sprawi, że natychmiast wyłączysz telewizor to jest to "Niebezpieczna książka dla chłopców". Ile jest innych książek, które pomogą Ci zbudować gokarda, domek na drzewie i zarazem poznać najlepsze cytaty z Szekspira?

"Niebezpieczna książka dla chłopców" podaje fakty i liczby na wyciągnięcie ręki - poznaj układ słoneczny, dowiedz się czegoś o znanych bitwach i przeczytaj inspirujące historie o niesamowitym męstwie i odwadze. Jest tutaj cały świat, każdy może zagłębić się w tej książce i go poznać.

"Niebezpieczna książka dla chłopców" to książka napisana z werwą i pasją przez znanego z bestsellerowych powieści Conna Igguldena. Stworzył ją razem ze swym bratem dla uczczenia długich lat młodości oraz jako kompendium informacji istotnych dla mężczyzn w każdym wieku.

Książka zawiera m.in. rozdziały: Siedem cudów świata starożytnego, Dinozaury, Wędkarstwo, Owady i pająki, Przepisy piłki nożnej, Słynne bitwy, Astronomia.

Rok wydania: 2009 Wydawnictwo: Galeria Książki Stan: Nowa Wymiar: 18x24cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788392883739

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie