Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Nie liż tej książki

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Min jest mikrobem. Jest mały. Bardzo mały. Właściwie to jest tak strasznie mały, że potrzebujecie mikroskopu, aby go zobaczyć. Możecie jednak po prostu otworzyć tę książkę i zabrać go na wycieczkę w niezwykłe miejsca, których nigdy wcześniej nie widział jak śnieżnobiałe szczyty waszych zębów albo dziki gąszcz pogniecionych koszulek.
To idealna książka dla każdego, kto lubi dokładnie przyglądać się światu. Genialnie prosta, zabawna, interaktywna książeczka obrazkowa, która wprowadza dzieci w niewidoczny gołym okiem świat mikrobów.
"Nie liż tej książki" to efekt współpracy bardzo szanowanego naukowca Idana Ben-Baraka i ilustratora Juliana Frosta. Ta urocza i pełna humoru książeczka edukacyjna łączy prosty tekst, komiksowe cyfrowe ilustracje, fotografię mikroskopową i interakcję z czytelnikiem. A wszystko to po to, aby przekazać dzieciom wiedzę o zarazkach: o tym, gdzie mieszkają, jak łatwo są przenoszone i jakich są rozmiarów.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Kinderkulka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x21cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788394587376

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie