Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -10%

Niacyna w leczeniu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Niacyna (witamina B3) jest małą cząsteczką, zbudowaną z ledwie 14 atomów. Jednak cząsteczka ta ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka, odgrywa bowiem znaczącą rolę w ponad 500 reakcjach zachodzących w organizmie. Wiele chorób spowodowanych jest niedoborami niacyny i wiele z nich można wyleczyć wysokimi dawkami niacyny. Autorzy książki Niacyna w leczeniu, są zwolennikami medycyny ortomolekularnej, metoda ta wspiera podejście do odnowy biologicznej, obejmującej substancje naturalne występujące w organizmie człowieka. Książka ta zachęca do powszechnego stosowania niacyny w celu zapobiegania i leczenia takich chorób jak: depresja, choroba Parkinsona, Alzheimer, schizofrenia, zapalenia stawów, ADHD, choroby układu sercowo-naczyniowego i wiele innych. Czytelnicy mogą dowiedzieć się z niej jak ją stosować ze szczegółowymi zaleceniami dotyczącymi formy i dawek terapeutycznych w poszczególnych schorzeniach oraz bezpieczeństwa stosowania.
Niacyna w leczeniu jest poradnikiem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej wszechstronnych właściwościach leczniczych.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Aba Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 416 Waga: 0.5 kg EAN: 9788361012887

50,22 zł 55,80 zł
+ -

Opinie