Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Najpierw ty

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Otula emocje. Pokazuje jak zrozumieć, że jesteś ważny. Uczy dbać o siebie.
W Najpierw Ty przeczytasz o zdrowym egoizmie i o tym jakie są jego skutki. Jeśli uważasz, że wszyscy wokół są ważniejsi od Ciebie, jeśli ignorujesz swoje potrzeby, żeby zrobić coś dla innych, to zdecydowanie jest to pozycja dla Ciebie.
Zacznij od siebie!
Dlaczego jestem fanką Najpierw Ty? Ta książka przytula. Uczy, że dbanie o siebie to nasz przywilej i priorytet. Na każdym etapie naszego życia miłość do samego siebie pomaga nam zbudować trwałe relacje z innymi. Kiedy jesteś dla siebie zupełnością, nie szukasz poparcia w innych. Nie doprowadzasz do autodestrukcji, ani zniszczenia relacji z bliskimi, ponieważ nie nakładasz na nich trudnych oczekiwań. Przeczytanie tej książki jest jak rozmowa z terapeutą, który pomaga Ci się o siebie zatroszczyć.
Angelika Witaszewska, blogerka, mamagerka.pl
Są takie książki, które zmieniają perspektywę. Pozycje, które otwierają oczy. Taką książkę trzymasz w ręku. Pozwala ona dostrzec i zrozumieć to, jak ważne jest zaopiekowanie się najpierw sobą, by potem móc nieść wsparcie innym. Będę często wracać do tej pozycji, by w codzienności pamiętać o tym, że moje potrzeby również są ważne. Tobie też to polecam.
Natalia Supeł, psycholog dzieci i młodzieży, @psychologiadzieci, psychologdzieci.online

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Kłębek Uczuć Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 152 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395574375

Opinie