Powrót

Polska

  • -5%

Najpiękniejsze Ferraty. Dolomity.

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Szczyty Tre Cime di Lavaredo, jezioro Lago di Braies i północno-zachodnie ściany masywu Olde są chyba najlepiej znanymi symbolami północnej części Dolomitów i prawdziwymi ikonami tych wyjątkowych, cudownych gór.
W tym rozległym rejonie górskim, rozciągającym się między miejscowościami Bressanone a Auronzo, na wytrawnych turystów górskich, a także tych, o mniejszym doświadczeniu, czekają emocje dostarczane przez via ferraty.
Trasy o wszystkich poziomach trudności zabiorą cię w podróż w różnorodne krajobrazy. Ferraty i ścieżki wyposażone w sztuczne ułatwienia i elementy służące do asekuracji są nie tylko sposobem na zbliżenie się do urwistych ścian, strzelistych turni i okazałych, potężnych szczytów, ale też często podróżą w czasie, prowadzącą wojskowymi drogami i traktami z okresu pierwszej wojny światowej.
Nie zapominajmy o możliwościach łączenia szlaków, pozwalających na wielogodzinny lub wielodniowy pobyt w tym czarującym mikroświecie zawieszonym między skałami a niebem.
Andrea Greci

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328367548

75,05 zł 79,00 zł
+ -

Opinie