Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Nagie fakty

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Słowo seks jest wpisywane w wyszukiwarkę Google 338 milionów razy w miesiącu. To ponad 4 miliardy rocznie, co oznacza, że jest to jedno z pięciu najczęściej wyszukiwanych haseł. Grupą najchętniej korzystającą z internetu są nastolatki, powyższa statystyka pokazuje nam więc dwie sprawy. Po pierwsze młodzi ludzie mają mnóstwo pytań, jeśli chodzi o seks; po drugie: odpowiedzi na swoje pytania poszukują w niewłaściwych miejscach.
Współczesna popkultura promuje seks bez żadnych ograniczeń, sprowadzając go jedynie do aktu fizycznego. Jednak nie taki plan dla człowieka miał jego Stwórca. Bóg, który jest projektodawcą seksu, przygotował go z zamysłem, aby było to fascynujące i piękne doświadczenie budujące jedność w relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, którzy zawarli ze sobą związek małżeński na całe życie.
Josh McDowell w tej książce nie tylko zebrał pytania, których większość rodziców wolałaby nie usłyszeć od swoich dzieci, ale również dał na nie szczere, bezpośrednie odpowiedzi, poparte faktami i prawdziwymi historiami z życia. Obala w niej także powołując się na badania naukowe i dane statystyczne wiele fałszywych przekonań na temat seksu. Wobec podanych przez niego argumentów w żaden sposób nie da się przejść obojętnie.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Vocatio Oficyna Wydawnicza Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788378291893

Opinie