Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Na Podlasiu. Aleksandra

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Pokrzepiająca, urzekająca subtelnym pięknem historia snująca się niespiesznie między dwiema epokami... Wejdź do świata Aleksandry - bohaterki "Na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk - i poznaj inne oblicze podlaskiej wsi 1887 roku.
Aleksandra wiedzie szczęśliwe i dostatnie życie w XIX-wiecznej Warszawie. Jako rozchwytywana aktorka teatralna nie narzeka na nudę - jej życie towarzyskie kwitnie, wokół niej nieustannie kręci się sporo adoratorów gotowych oddać jej serce i uczynić najszczęśliwszą kobietą na świecie. Na jej spektaklach zbiera się cała śmietanka towarzyska ówczesnej Warszawy. Niestety pewnego dnia życie diwy zmienia się nie do poznania.
Wskutek nieszczęśliwego wypadku Aleksandra zmuszona jest do powrotu w rodzinne strony. Zrozpaczona udaje się na Podlasie, na którym się wychowała. Pierwsze chwile są dla niedawnej gwiazdy niezwykle trudne. Przyzwyczajona do wystawnego życia i miejskiego gwaru nie może przywyknąć do spokojnego, jednostajnego rytmu podlaskiej wsi. Po jakimś czasie jednak odnajduje wspólny język z lokalną społecznością i zaczyna żyć własnym, zagubionym dawno rytmem.
Odzyskany na nowo spokój przerywają jednak demony przeszłości, które nie pozwalają Aleksandrze spokojnie zasnąć. Kobieta musi zmierzyć się z trudną rodzinną historią i ukrytymi głęboko w pamięci wspomnieniami nieszczęśliwej miłości. Artystkę czeka trudny wybór - czy wybierze karierę na warszawskiej scenie artystycznej, czy sielskie życie u boku ukochanego? Czy uda jej się odnaleźć zaginione niegdyś szczęście? Jak potoczą się jej losy wśród łąk i pól malowniczego Podlasia?

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Szara Godzina Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788366573611

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie