Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa, debiut Tadeusza Baranowskiego, to album legenda, którym jeden z najlepszych polskich twórców komiksu zdobył serca czytelników i nigdy ich nie oddał. Absurdalny, szalony humor oraz kipiąca kolorami i niezwykłymi pomysłami warstwa graficzna stały się znakami rozpoznawczymi stylu Baranowskiego.
W skład Na co dybie... wchodzą dwa komiksy. W pierwszym, W pustyni i w paszczy, dwaj podróżnicy, Kudłaczek i Bąbelek, trafiają do niezwykle zaludnionej paszczy wieloryba i przeżywają tam zwariowane przygody.
W drugim, Co w kaloryferze piszczy, równie zwariowane przygody przeżywa słynny Orient Man, ścigany ze strony na stronę przez Eskimosa, któremu źle naprawił kaloryfer.
Komiksowi towarzyszy plakat ze znanym z okładki fantastycznym rysunkiem oraz stworzona przez Tadeusza Baranowskiego i nigdy wcześniej nie publikowana kolorowanka-domino pt. "W lesie"

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Kultura Gniewu Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x0cm Ilość stron: 64 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366128019

Opinie