Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

My Disney Stars and Friends 1 SB + eBook

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

My Disney Stars and Friends to nowy kurs dla dzieci w wieku 3-5 lat, który łączy magię bohaterów Disneya z edukacyjnym doświadczeniem Pearsona, zapewniając ekscytujący i angażujący początek przygody z językiem angielskim.

My Disney Stars and Friends to:

  • Idealne połączenie uwielbianych przez dzieci bohaterów i historii Disneya z rzeczywistymi wartościami i sytuacjami
  • Rozwój umiejętności przyszłości, takich jak samoświadomość, świadomość społeczna, wytrwałość w dążeniu do celu i chęć do nauki
  • Sprawdzona metodyka pracy z najmłodszymi i jasne cele kształcenia oparte na Global Scale of English
  • Elastyczność i lekkość pracy dzięki przemyślanym i uporządkowanym lekcjom
  • Kompleksowa oprawa cyfrowa, pozwalająca na pracę w każdym trybie zajęć

Zaangażowanie rodziców i opiekunów

Materiały cyfrowe na Pearson English Portal zapraszają do wspólnej nauki i zabawy rodziców i opiekunów oraz pomagają wspierać i motywować młodych uczniów.

Dzieci w dowolnym momencie mogą wracać do historii, piosenek i filmów towarzyszących kursowi, zyskując dodatkowy cenny czas spędzony z językiem angielskim. Możliwość dzielenia się sukcesami z rodziną dba o uśmiechy na twarzach dzieci i zachęca do dalszej pracy.


Wsparcie dla nauczycieli

Szeroki wachlarz materiałów i wskazówek dla nauczycieli sprawia, że praca z My Disney Stars and Friends to czysta przyjemność.

Przejrzyste notatki dla nauczyciela napisane są przystępnym językiem i realizują klarowną i skuteczną metodykę pracy z dziećmi.

Narzędzia cyfrowe, w tym Presentation Tool, zapewniają komfort pracy w każdych warunkach - stacjonarnie oraz zdalnie.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Longman Pearson Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 80 Waga: 0.5 kg EAN: 9781292395524

Opinie