Powrót

Muzyka

Muzyka z patyka, czyli skąd się biorą dźwięki - nowa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Uwerturki to seria książeczek przeznaczonych dla najmłodszych melomanów, które w sposób odpowiedni do wieku czytelników, wprowadzają w świat instrumentów. Odwołując się do pojęć, które dziecko nabywa wraz z rozwojem mowy, autorki przedstawiają rozmaite aspekty muzyki od kształtu i koloru instrumentów po sposób wydobycia z nich dźwięku. Każda z książeczek zawiera krótką narrację skierowaną bezpośrednio do czytelnika, dzięki czemu lektura staje się wspólną przygodą rodzica i dziecka w myśl zasady, aby uczyć bawiąc.
Muzyka z patyka, czyli skąd się biorą dźwięki? jest opowieścią o tym, co sprawia, że instrumenty grają. Na kolejnych kartach poznajemy odmienne sposoby wydobycia dźwięku, które pozwalają odróżnić od siebie kolejne grupy instrumentów. Dowiadujemy się także, jak różnorodne są materiały, z których buduje się instrumenty, a także, że cisza to też muzyka!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne Stan: NowaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 16 Waga: 0.5 kg EAN: 9788322450529 TIN: T00837060

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie