Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Mowa ciała przebojowych kobiet

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak jesteś postrzegana w pracy? Co myślą o Tobie koledzy, współpracownicy, klienci, Twoi przełożeni? Czy wykazujesz pewność siebie podczas zebrań, negocjacji, rozmów z klientami lub z szefem? Czy Twoja postawa przemawia na Twoją korzyść, czy raczej nie?

 

Kobiety mają przeważnie lepsze kwalifikacje niż mężczyźni, zdobywają wyższe stopnie wykształcenia, a jednak w wielu dziedzinach życia zawodowego wciąż nie są równouprawnione. Mimo wspaniałych kwalifikacji i osiągnięć nie cieszą się takim uznaniem, nie mają takich możliwości awansu i zarobku jak mężczyźni. Bardzo istotnym czynnikiem jest w tej kwestii styl bycia.

 

W karierze zawodowej bardzo przydatna jest świadomość, że na sukces składa się nie tylko fachowość i wysiłek, ale również zdecydowanie, pewność siebie, no i czujność wobec męskiej skłonności do imponowania. Wcale nie trzeba być aktorką ani First Lady - każda kobieta może nauczyć się autorytarnej postawy, i to w krótkim czasie. Nauka zajmie Ci tyle czasu, ile przeczytanie tej książki.

 

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: KOS Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788376490618

28,44 zł 31,60 zł
+ -

Opinie