Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -5%

Moment, czyli po nitce do kłębka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak bardzo jeden dzień może zmienić życie człowieka?
Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra, znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef, zawiedziona synem matka, niezadowolona z małżeństwa żona. Co łączy wszystkie te osoby? Ich losy ściśle wiążą się z losem bohatera tej książki, którego życie pewnego poranka wywraca się do góry nogami. Być może okaże się, że dosłownie kilka chwil, podczas których tracimy wewnętrzną równowagę, jest w stanie na zawsze przekreślić to, co budowaliśmy przez lata... Jak bardzo oczekiwania, osądy i decyzje innych osób wpływają na naszą codzienność? I czy da się nie zwariować w świecie pełnym powierzchownych opinii i krzywdzących stereotypów?
Jeden dzień, który potrafi odwrócić Twoje życie do góry nogami. Jeden jedyny, który nagle pojawia się w Twoim życiu i na początku nie masz świadomości, czym się zakończy. Nie ma perfekcyjnego planu, nie ma możliwości przewidzenia wszystkiego. Nawet jeśli ktoś mówi nam, że może powiedzieć, co nas czeka czy co kiedyś osiągniemy.
A.K. Sar (RASKA) całe swoje życie zawodowe skoncentrowała wokół rozwiązań tele, zarówno w zakresie obsługi, jak i sprzedaży. Wielokrotnie miała możliwość przyglądania się rozwojowi kariery zawodowej w tych strukturach od korporacji po średnie i małe przedsiębiorstwa. Swoje spostrzeżenia wykorzystuje, tworząc unikalne i łamiące stereotypy środowiska pracy, optymalizując procesy już istniejące i wprowadzając nowe rozwiązania w firmach. Prywatnie spełniona mama nastolatki. W swoim dorobku wydawniczym posiada thriller psychologiczny pt. M z 2014 roku oraz wydany w 2019 roku poradnik Korpoface, czyli potęga słonia krokiem ślimaka.
Strona autorska: www.raska.pl/artysta/

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Novae Res Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x19cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381476850

25,64 zł 26,99 zł
+ -

Opinie