Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

Moje Pierwsze 100 Słów. Nauka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kolejna książeczka z bestsellerowej serii "MOJE PIERWSZE 100" do nauki słów i poznawania świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Teraz czas na wprowadzenie w świat nauki! 24 strony książeczki podzielone są na grupy tematyczne pozwalając dziecku na poznanie ponad 100 prostych słów i pojęć związanych z nauką: kosmos, nasza planeta, ciało ludzkie, zjawiska przyrodnicze, fizyczne i chemiczne wokół nas, matematyka, wynalazki, odkrycia naukowe i technologie oraz wiele innych, które sprawią, że dziecko zacznie odkrywać zagadki nauki i pozwoli lepiej zrozumieć otaczający je świat!
Książeczka rozwija, uczy i bawi. Ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność mówienia, wzbogaca zasób słów i wiedzę o otoczeniu. Przeznaczona dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Wykonana z bezpiecznej foliowanej tektury, odporna na uszkodzenia, z zaokrąglonymi rogami, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, pięknie i barwnie ilustrowana. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat. To pierwsza książeczka, która idealnie łączy naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Smart Books Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 24 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365793362

18,90 zł 19,90 zł
+ -

Opinie