Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Moja praca, moja pasja. Zadbaj o udane życie...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przestań łamać sobie głowę nad tym, co chciałbyś robić w życiu (i co ci się należy od świata) zacznij tworzyć rzeczy wartościowe i podaruj je światu. Cal właśnie pokazał, jak to się robi.
Seth Godin, autor Linchpin
Przedsiębiorczy profesjonaliści zdobywają przewagę nad konkurencją, rozwijając cenne umiejętności. Z tej książki dowiecie się, jak inwestować w siebie, żeby wyróżnić się spośród tłumu. I są to wskazówki oparte na badaniach naukowych i doświadczeniu, a nie puste frazesy. Cenny poradnik dla każdego, kto zaczyna karierę zawodową.
Reid Hoffman, współzałożyciel i prezes LinkedIn oraz współautor bestsellera The Start-Up of You: Adapt to the Future, Invest in Yourself, and Transform Your Career
Po przeczytaniu tej książki zmieniłem dewizę życiową ze znajdź swoją pasję, abyś mógł być przydatny na bądź przydatny, abyś mógł znaleźć swoją pasję. To wielka zmiana, ale takie postawienie sprawy jest bardziej uczciwe i dlatego każdemu ze swych dorosłych dzieci podaruję egzemplarz tego niekonwencjonalnego poradnika.
Kevin Kelly, redaktor pisma Wired
Rób to, co kochasz, a pieniądze same przyjdą to wygląda na wspaniałą radę, dopóki nie zaczniesz pracować i nie spotka cię nieuchronne rozczarowanie. Cal Newport zręcznie dowodzi, że poszukiwanie pasji może prowadzić do ciągłego niezadowolenia z pracy. Gdyby w tej książce udało mu się tylko wykazać, że obiegową opinię trzeba obrócić o 180 stopni, to już byłaby ona interesująca. Ale Newport na tym nie poprzestaje proponuje wskazówki i przykłady, które pomogą ci wyzbyć się niezadowolenia i rozwijać umiejętności istotne dla kariery zawodowej.
Daniel H. Pink, autor bestsellera Drive: kompletnie nowe spojrzenie na motywację
Pierwsza książka od wielu lat, którą przeczytałem dwa razy, by mieć pewność, że wszystko dobrze zrozumiałem. Są tu odkrywcze, sprzeczne z intuicją spostrzeżenia dotyczące kariery zawodowej. Są ważne nowe koncepcje, które już zmieniły mój sposób myślenia o pracy, i są rady, które daję odtąd innym.
Derek Sivers, założyciel CD Baby

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Studio Emka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 236 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366142640

Opinie