Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Z naklejkami

Moja pierwsza księga o zwierzętach na wsi

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Trzy książeczki aktywizujące z naklejkami przygotowane przez specjalistę psychologa, zilustrowane przez niezwykle utalentowaną włoską ilustratorkę Agnese Baruzzi. Dzięki ćwiczeniom zgodnym z metodą Montessori dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą środowiska na wsi, w lesie i ogrodzie. Uczą się rozpoznawać kolory, kształty, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo.
Metoda Montessori system wychowawczy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stworzony przez włoską lekarkę Marię Montessori, który pomaga we wszechstronnym rozwoju dziecka. Zgodnie z tą metodą najważniejsze w wychowywaniu dziecka jest pozwolenie mu na rozwijanie się w swoim własnym tempie, samodzielność poprzez wspieranie, ale nie wyręczanie oraz nauka szacunku do innych. Dzięki tej metodzie dziecko ma szansę na swobodny rozwój, a jednocześnie ma bardzo duże wsparcie ze strony rodziców i opiekunów.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Wilga Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x0cm Ilość stron: 40 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328059122

Opinie