Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

Mój przyjaciel kot. Zabawa, tresura, dyscyplina

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Skoro czytasz tę książkę, to najprawdopodobniej w taki czy inny sposób masz do czynienia z kotami. W ostatnich latach stały się one najpopularniejszymi zwierzętami domowymi. Ich wielkość, zdolność adaptacji i dostosowanie się do naszego nowoczesnego stylu życia powodują, że coraz więcej osób decyduje się na posiadanie kota.
Według statystyk na świecie żyje około 600 milionów kotów domowych. Jednakże duża liczba zwierząt zgłaszanych do adopcji lub poddawanych terapii behawioralnej świadczy o tym, że w wielu przypadkach właściciele nie potrafią spełnić wymagań dotyczących zdrowia swoich pupili czy też po prostu zapewnić im szczęśliwego życia.
Ta książka nie jest przewodnikiem jak wykreować doskonałego kota", ale raczej ma cię wprowadzić w świat twojego ulubieńca. Poprzez spędzanie z nim więcej czasu, odpowiednie zabawy będziesz mógł stymulować swojego kota i zapewnić mu jego ulubione rozrywki.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Arystoteles Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 157 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380381018

Opinie