Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

Modlitwa Ojcze nasz

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W tej książce zebrano krótkie opowiadania pozwalające lepiej zrozumieć znaczenie siedmiu próśb zawartych w modlitwie Ojcze nasz. Dzięki temu dziecko będzie mogło uchwycić najgłębszy sens tych słów i nauczy się lepiej wyrażać wszystko, co nosi w swoim sercu i o czym codziennie może mówić kochającemu Ojcu. Rozważanie i modlitwa na końcu każdego rozdziału pomagają otworzyć się z wdzięcznością na miłość Boga.
Bruno Ferrero to salezjanin, znany i ceniony na całym świecie autor książek dla dorosłych i dla dzieci. W bardzo ciekawy sposób pisze o niełatwych przecież sprawach wiary, umiejętnie budząc u młodych czytelników ciekawość, rozpalając emocje, skłaniając do refleksji.
Książki z serii Skarbnica Wiary zawierają historie, które pomagają dzieciom zrozumieć bogactwo najważniejszych tekstów chrześcijaństwa i umożliwiają im poznanie prawd wiary oraz pogłębienie pobożności. W serii ukażą się także następujące pozycje: Dziesięć przykazań Wierzę, Osiem błogosławieństw.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Jedność Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 48 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379718382

Opinie