Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Finansiści, ekonomiści i biznesmeni

  • -17%

Mocniejsze efekty szkoleń. 7 zasad utrwalania...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W książce przedstawiono sprawdzone rozwiązania i narzędzia, dzięki którym można efektywnie przyswoić i później zastosować w praktyce nowo nabytą wiedzę i umiejętności. Opisana przez Autorów mistrzów judo sprawdzona metodologia wzmacniania efektów szkoleń, bazująca na motywacji i regularnym monitorowaniu postępów, łączy w sobie naukę i praktyczną wiedzę i może być stosowana z powodzeniem zarówno w sportach walki, jak i w zakresie szkolenia pracowników.
Autorzy odpowiadają na pytania:
czym jest wzmocnienie w procesie uczenia się;
jak stworzyć ukierunkowany na rezultaty i dopasowany do potrzeb program wzmocnienia;
jakie są gotowe narzędzia umożliwiające trwałe przyswojenie wiedzy.
Problem z korporacyjnymi szkoleniami polega na tym, że kiedy uczący się wracają do pracy, zapominają, czego zostali nauczeni lub są zbyt zajęci, by zastosować w praktyce to, czego się właśnie nauczyli. Inwestycja w szkolenie jest marnowana. () Metodologia przedstawiona w książce zapewnia idealne zrównoważenie pomiędzy zaangażowaniem i wynikami. Stosując opisane przez nas 7 zasad, możesz opracować program, który wzmocni efekt szkolenia i napędzi Twoje strategie zarządzania talentami i strategie organizacyjne.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x0cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381873123

57,27 zł 69,00 zł
+ -

Opinie