Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Moc serca. Jak odnaleźć i spożytkować jego energie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Z niniejszej książki dowiesz się, w jaki sposób prostymi środkami zaktywizować punkty serca - to małe elektrownie, dzięki którym wykorzystasz wewnętrzne pole mocy. Aktywacja punktu serca wzbogaci nasze życie na wielu poziomach: jest gwarancją wewnętrznej równowagi, harmonii, sukcesu, zdrowia i radości życia.
Nauczysz się, jak umiejscowić punkt serca w domu albo mieszkaniu, jak go ukształtować i zaktywizować, żeby codziennie z tego pola korzystać. Kiedy się z nim zestroisz, jego moce będą cię wspierać, umacniać oraz nieprzerwanie wprawiać w pozytywny nastrój.
W książce udostępniono również wiele cennych i powszechnie skutecznych mądrości natury Wschodu i Zachodu: elementy wiedzy feng shui, geomancji, Tao, litopunktury gromadzące pozytywną świadomość skupioną w materii, przez co powstaje trwałe pole mocy - czyli to, co przez tysiąclecia było dostępne tylko cesarzom, królom i możnym tego świata.
Dzięki licznym ilustracjom i praktycznym instrukcjom książka daje gotowy instruktarz do kreowania własnego szczęścia.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: KOS Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788376491431

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie