Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Miłość toksyczna. Miłość dojrzała

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

MIŁOŚĆ TO NAJWAŻNIEJSZE UCZUCIE W NASZYM ŻYCIU!
Wielu psychologów twierdzi, że to ona decyduje o jakości życia. Codzienne samopoczucie, sukcesy, energia do pracy, relacje z ludźmi zależą właśnie od niej. Miłość to źródło. Gdy jest toksyczna, zatruwa całe nasze istnienie.
Skąd biorą się trucizny miłości? Jak znaleźć na nie antidotum? Kto i jak nas zatruwa? Jak stworzyć trwały i szczęśliwy związek? Czym różni się miłość od zakochania? Od czego zależy szczęście w relacji? Kiedy miłość staje się dojrzała? Kiedy partnerzy mogą sobie ufać? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz w tej przynoszącej rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki książce.
To swoisty COACHING RELACJI, dzięki któremu odnajdziesz drogę do dojrzałej miłości, poznasz sprawdzone sposoby na zbudowanie trwałej relacji i sięgniesz po klucz do szczęścia.
PAMIĘTAJ, JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA TO JAKOŚĆ TWOJEJ MIŁOŚCI!
Maciej Bennewicz
Menadżer, coach, socjolog ze specjalizacją z psychologii. Dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group. Dyrektor programowy i wykładowca w Norman Benett Academy organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Autor licznych poradników oraz artykułów prasowych z dziedziny coachingu. Malarz, miłośnik kotów, taoista, bloger.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Burda Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x21cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380530591

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie