Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Hardware

  • -10%

Miłość na dziesiątej wsi

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Miłość na dziesiątej wsi" to opowieść o różnych obliczach miłości i namiętności. A w tle zmieniające się realia życia na polskiej wsi.
Janek Cichy, zakochany w młodziutkiej Żydówce, wbrew woli rodziców porzuca naukę w mieście i wraca do rodzinnej wsi, gdzie czeka na niego ukochana Sara. Jednak głęboko zraniona w swych ambicjach matka postanawia w okrutny sposób ukarać nieposłuszeństwo syna. Jej decyzja kładzie się cieniem na dalsze życie chłopaka.
Wiele lat później w Zwierzyńcu pojawia się Róża, australijska prawnuczka Sary. Dziewczyna za wszelką cenę chce zbliżyć się do rodziny Cichych. Jej przybycie na zawsze odmieni życie potomków Jana, którzy choć kochają mocno i prawdziwie, to jednak nie potrafią być szczęśliwi.
Agnieszka Olszanowska bibliotekarka z wykształcenia i powołania, absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz scenariuszy i felietonów publikowanych na łamach czasopism Gospodyni i Biblioteka w szkole. Jej pasją jest domowa inkubacja ptaków i kwiaciarstwo. Mama trójki nastolatków.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 360 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381233118

29,25 zł 32,50 zł
+ -

Opinie