Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Między nami samicami. O kobietach, mężczyznach...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Irena A. Stanisławska, dziennikarka, zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska, doktor psychologii, i Dorota Sumińska, lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy odpowiadają. Niezwykle ciekawa rozmowa, która obala niejeden mit. Ważny głos w dyskusji na temat roli kobiet w domu, pracy, społeczeństwie.
W poważnej niepoważnej rozmowie autorki szczerze i bez wybielania swojej płci rozprawiają się ze stereotypami dotyczącymi kobiet oraz z sądami, które niejednokrotnie kobiety same głoszą i wzmacniają. Mówią . o stereotypie miłej i ładnej dziewczynki i jego wpływie na dorosłe życie, o wartościowaniu swojego życia poprzez związek z mężczyzną, rozprawiają się z mitami związanymi z instynktem macierzyńskim oraz o byciu niezastąpioną i samowystarczalną. Pytają też o kobiecą solidarność jest czy jej nie ma? Te tematy i wiele innych w rozmowie tylko między kobietami.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Zielona Sowa Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 360 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380738362

Opinie