Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Miasto bezkresnej nocy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

STWORZYLI NIETUZINKOWEGO BOHATERA, KTÓRY ZMAGA SIĘ Z NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCYMI I TAJEMNICZYMI SPRAWAMI.
MIASTO BEZKRESNEJ NOCY TO KOLEJNA KSIĄŻKA CYKLU, W KTÓREJ ZASKAKUJĄCE ZWROTY AKCJI NIE POZWOLĄ CZYTELNIKOWI NA CHWILĘ ODDECHU.
Mówią o nim współczesny Sherlock Holmes, bo ma nosa do rozwiązywania najbardziej zagmatwanych spraw, chadza swoimi ścieżkami i jest mistrzem dedukcji!
Tym razem Pendergast działa ramię w ramię z przenikliwym detektywem Vincentem D'Agostą, który właśnie rozpoczyna dochodzenie w sprawie wyjątkowo brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest młoda kobieta, córka wpływowego milionera, a morderca zabiera z miejsca zdarzenia jej odciętą głowę.
Wkrótce wychodzą na jaw kolejne zbrodnie, okazuje się też, że każda z ofiar miała coś do ukrycia. Czy w mieście grasuje seryjny morderca? Jaki może mieć motyw? Atmosfera wokół Pendergasta i D'Agosty gęstnieje, szefowie domagają się nowych tropów i wyjaśnień. Jednak odcięte głowy to nadal za mało, by połączyć ze sobą wszystkie morderstwa. I nikt nie spodziewa się, jaki będzie finał tej makabrycznej sprawy.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Agora Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x0cm Ilość stron: 384 Waga: 0.5 kg EAN: 9788326832376

Opinie