Powrót

Audiobooki - mp3

Mery Majka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Debiutancka powieść Sylwii Lipki, znanej z programów I love Violetta, Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami oraz Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.
Mery Majka, zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka gdzieś w Polsce, marzy o karierze na scenie: chce zostać sławną piosenkarką. Choć wie, że droga do celu może być długa i kręta, wierzy w siłę swoich pragnień i robi wszystko, by się ziściły. Rozwija swoje pasje, występuje w przedstawieniach, zakłada kanał na YouTubie a także mierzy się z pierwszymi porażkami, hejtem ze strony rówieśników, trudami dorastania i rozczarowaniami miłosnymi. Na szczęście Mery zawsze może liczyć na wiernych przyjaciół Oskara i Tośkę i na swój pamiętnik, któremu powierza najskrytsze tajemnice i przemyślenia.
Poznaj historię Mery Majki! To pełna optymizmu, wzruszeń i humoru opowieść o pogoni za marzeniami i o przemianie dziewczynki w młodą kobietę, która akceptując samą siebie, z całym bagażem zalet i wad, nie poddaje się w dążeniu do tego, czego pragnie.
Mery Majka dziewczyna z sąsiedztwa. Twoja koleżanka. Przyjaciółka. Może nawet podobna do ciebie?

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Insignis Media Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366873100

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie