Powrót

Pozostałe

Megagiga tom 11 Magią i mieczem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czarodzieje i ich dzieje
Dawno, dawno temu, w czasach legend, magii i bohaterów, w spokojnej wiosce żył sobie czarodziej Grandalf i jego uczeń Miki. Podczas nieobecności mistrza Miki zwykł opiekować się jego magicznym kryształem, który po wielokroć ratował wioskę przed klęską suszy, sprowadzając życiodajny deszcz. Jednak pewnego dnia kapryśny los sprawił, że w wiosce pojawił się mag zwany Czarnym Piotrusiem Wielkim… I tak zaczyna się saga fantasy, jakiej do tej pory nie czytaliście! Turniej czarodziejów, poszukiwania magicznych kryształów i korony Najwyższego Czarodzieja, wreszcie walka z potężnym Władcą Podstępów – przed Wami niezapomniana przygoda w dziesięciu odsłonach!

Pieśń o Donaldzie
Roku Pańskiego osiemsetnego, kiedy cesarzem Franków był Karol Wielki, w Paryżu nie brakowało bogactw i dóbr wszelakich. Miasto tętniło życiem, a rycerze i kupcy prym w nim wiedli. Jednak na obrzeżach stolicy zbójcy podróżników łupili, na hańbę jej imię narażąjąc. Nie było jednak takowych terminów, z których mości Donald, w misję handlową wysłany, podnieść by się nie mógł i paladyna tytułu zdobyć!

Rok wydania: 2008 Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 444 Waga: 0.35 kg EAN: 9788323729914 TIN: T02577119

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć, pożółkła, porysowana, zabrudzona, naderwana
Rogi: zagięte, rozdwojone
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe
Kartki: pożółkłe, pojedyncze pobrudzone, rogi pojedynczych stron zagięte,
Inne: zamoczenia
Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie