Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Mechanika zdrowych pleców. Uwolnij się od bólu...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka Stuarta McGilla pomoże ci samemu zdiagnozować dolegliwości pleców, znaleźć najlepszy plan do ich naprawy i pozbyć się bólu. Jeśli porównamy kręgosłup do samochodu, a autora do mechanika, możemy uznać tę książkę za instrukcję obsługi.
Przystępnie przekazana tu wiedza oparta jest na wieloletnich badaniach laboratoryjnych i praktyce klinicznej. McGill rozprawia się z powszechnie krążącymi mitami na temat bólu kręgosłupa, opisuje, jak pracują plecy, co dokładnie powoduje ból i w jaki sposób znaleźć jego przyczynę. Radzi czytelnikom, jak dbać o zdrowy kręgosłup. Podpowiada, jak wybrać najlepszy dla siebie sposób leczenia oraz sugeruje, że skomplikowane i trudne operacje kręgosłupa nie zawsze są konieczne. Wystarczy dobrze poznać swoje ciało i znaleźć odpowiedniego lekarza.
Po lekturze Mechaniki zdrowych pleców będziesz sam potrafił przeprowadzić proste domowe testy diagnostyczne oraz ćwiczenia rehabilitacyjne!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Galaktyka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x27cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375796735

Opinie