Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Materialne prawo wykroczeń. Część ogólna

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów prawa, administracji, resocjalizacji, bezpieczeństwa wewnętrznego, ale też dla praktyków sędziów, adwokatów, prokuratorów, a przede wszystkim policjantów i funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
Celem podręcznika jest skupienie się na działaniu danej normy i jej powiązaniu z innymi regulacjami. Jednak wyrazić należy przekonanie, że dla osób nieznających prawa karnego taka metoda nie powinna stanowić przeszkody w poznaniu i zrozumieniu zasad prawa wykroczeń. Natomiast, w razie chęci dalszego pogłębienia określonego zagadnienia skorzystać można ze wskazanej i wykorzystanej literatury. W przeciwieństwie bowiem do innych podręczników, szczegółowo zostały udokumentowane wykorzystane źródła, co pozwoliło na stworzenie stosunkowo bogatej bibliografii. Powinna ona umożliwić samodzielną dalszą pracę.
Zakres przedmiotowy podręcznika obejmuje część ogólną materialnego prawa wykroczeń. Część szczególna, jak i przepisy ustaw dodatkowych przywoływane są w miarę często, jednak wyłącznie dla ilustracji omawianego problemu, czy zagadnienia.
Podręcznik obejmuje stan prawny na dzień 1 lipca 2015 r.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Difin Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 190 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379308309

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie