Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Matematyka

Matematyka Wokół nas SP 6 Podr. WSiP

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Znany, lubiany i ceniony cykl. Matematyka praktyczna w najlepszym wydaniu i gwarancja sukcesu na miarę każdego ucznia! Podręcznik udowadnia, że matematyka jest zrozumiała i potrzebna na co dzień.
Wybór 1100 odpowiednio dobranych zadań umożliwia pracę na różnych poziomach trudności. Różnorodność typów zadań skłania uczniów do systematyczności i wspiera rozwój wymaganych umiejętności.
Przejrzysta i uporządkowana struktura każdej lekcji, przystępnie wyjaśniona teoria oraz zadania rozwiązywane kilkoma sposobami to niewątpliwe atuty podręcznika i nieoceniona pomoc w nauce matematyki. Rozdział Matematyka w praktyce i zabawie to propozycja ciekawych zadań pokazujących różnorodne zastosowanie matematyki. Rozwiązywanie ich pomoże dostrzec, jak ważną funkcję matematyka pełni w przyrodzie czy historii, oraz pokaże, że można się nią świetnie bawić.
Rozdział Powtórka z Sową obejmujący materiał ze wszystkich klas pozwoli uporządkować i utrwalić zdobyte wiadomości.
Dzięki Matematyce wokół nas każdy szóstoklasista:
przekona się, że nauka może być przyjemna i ciekawa;
przećwiczy na wiele sposobów oraz powtórzy i utrwali materiał klasy szóstej;
poszerzy swoją wiedzę dzięki interesującym wiadomościom matematycznym zawierającym odniesienia do innych przedmiotów oraz do sytuacji z życia codziennego;
będzie miał szansę wykazać się na lekcji kreatywnością i rozwiązywać problemy na miarę swoich możliwości.
Doskonałym uzupełnieniem podręcznika są:
- 2 zeszyty ćwiczeń,
- zbiór zadań.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: WSiP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788302162268

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie