Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Matematyka Wokół nas SP 5 Zbiór zadań WSIP

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Matematyka wokół nas. Zbiór zadań. Szkoła Podstawowa. Klasa 5 jest podzielony na 12 rozdziałów. Rozdziały od 2. do 12. mają tytuły takie, jak rozdziały w podręczniku (Liczby naturalne, Figury geometryczne, Ułamki zwykłe, Wyrażenia algebraiczne, Trójkąty, Ułamki dziesiętne, Czworokąty, Liczby całkowite, Pola figur płaskich, Ułamki dziesiętne o mianowniku 100, Graniastosłupy ). Rozdział 1. zatytułowany Rachunek pamięciowy zawiera zestawy ćwiczeń pomocnych w doskonaleniu rachunku pamięciowego.
Zawarte w zbiorze zadania mają ciekawą treść, często odnoszą się do życia codziennego, poruszają też tematykę przyrodniczą i historyczną.
W każdym z rozdziałów od 2. do 12. zadania zostały podzielone na dwie grupy: grupę zadań zamkniętych i grupę zadań otwartych, dzięki czemu uczeń, po rozwiązaniu tych zadań będzie przygotowany do każdego sprawdzianu.
Rozwiązywanie zadań zawartych w Zbiorze zadań pozwoli uczniowi poszerzyć i udoskonalić umiejętności matematyczne.
W zbiorze zadań umieszczono również informacje dotyczące ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów matematycznych z ich internetowymi adresami.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: WSiP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 200 Waga: 0.5 kg EAN: 9788302174568

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie