Powrót

Polska

  • -5%

Mapa samochodowa - Gran Canaria 1:50 000

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Mapa samochodowo-turystyczna największej z Wysp Kanaryjskich, w dokładnej skali 1:50 000.
Kiedy w planach mamy podróż do miejsca, którego w ogóle go nie znamy, warto wiedzieć, jak się tam poruszać. Z mapą samochodową każdy poczuje się bezpieczniej, niezależnie do tego, czy udaje się tam we własnym zakresie czy na urlop z biurem podróży.
Ta znakomita mapa wyspy to solidne, niewymagające wielkiego wysiłku narzędzie nawigacji. Sprawi, że komfort jazdy samochodem, niezależnie od tego, ile będzie ona trwała, zyska na jakości. Tym bardziej, że przejrzystość, znakomite opracowanie graficzne z przyjaznym użytkownikowi interfejsem, a także aktualność danych zaspokoją nawet najwyższe wymagania. Jeśli korzystasz z GPS-a, mapę możesz potraktować jako ważne uzupełnienie podawanych tam informacji.
Papier wysokiej jakości i wygodny sposób składania pozwolą na częste jej używanie bez obawy o jej trwałość.
Na mapie znajdziesz:
- rozbudowaną sieć dróg wraz z ich numeracją,
- szlaki turystyki pieszej,
- infrastrukturę dla podróżujących: lotniska, promy, stacje benzynowe, bazę noclegową,
- miejsca godne zobaczenia,
- indeks miejscowości.
Nie wierz, że świat ma tylko cztery strony. Wydawnictwo Freytag & Berndt udowadnia, że jest inaczej, oferując mapy samochodowe na blisko 1000 kierunków, w które możesz się udać z tym godnym zaufania towarzyszem podróży. Stoi za nim tradycja wydawnictwa, które od 1770 roku służy swoją wiedzą i doświadczeniem, łącząc austriacką precyzję danych, przejrzystą grafikę z dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów.

Wydawnictwo: Freytag&berndt Stan: Nowa Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 2 Waga: 0.5 kg EAN: 9783707914252

28,40 zł 29,90 zł
+ -

Opinie