Powrót

Polska

  • -5%

Madryt. Przewodnik National Geographic w.2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop w Madrycie! Na amatorów sztuki czeka Paseo del Prado z jednym z najwspanialszych muzeów świata. Dreszczyk emocji towarzyszy wizycie na Las Ventas, największej w Europie arenie korrid. Wytchnienie przyniosą dawne ogrody królewskie Parque del Retiro bądź dwa rozległe parki na północy miasta. Wszystkim przypadnie do gustu kulinarne bogactwo Madrytu, od tapas po lokalny przysmak cocido madrileo, gorącą czekoladę czy churros.
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt w Madrycie w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA w tym zwiedzanie muzeów w towarzystwie historyka sztuki, wycieczka w poszukiwaniu najlepszych tapas czy obejrzenie spektaklu zarzueli.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 1 SAMOCHODOWEJ opatrzone klarownymi planami i mapami, m.in. spacerów po zaułkach Madrytu Habsburgów i dzielnicach Chueca i Malasaa czy wycieczki w góry Guadarrama.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK do historycznego miasta Toledo, eleganckiego Aranjuezu, pełnej historycznych i artystycznych zabytków Segowii czy do krainy Don Kichota.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, SZCZEGÓŁOWE MAPY I PLANY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Książki) Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 272 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380537026

47,40 zł 49,90 zł
+ -

Opinie