Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Macmillan Children's Readers the Wild West 5

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak wyglądało życie na Dzikim Zachodzie? Kim byli pierwsi ludzie żyjący z Północnej Ameryce? Skąd wzięła się ,,Gorączka Złota"? Te i inne historie znajdują się w książeczce z kolorowymi obrazkami z serii Macmillan Children's Readers.

Macmillan Children's Readers to seria książeczek dla dzieci z uproszczonymi tekstami do samodzielnego czytania. Czytanki stanowią połączenie ciekawych komiksów, bajek i opowiadań z dziedziny geografii, historii, kultury i życia codziennego. Wspomagają najmłodszych w rozwijaniu umiejętności czytania, opanowaniu słownictwa oraz budują ich pewność siebie z zakresu komunikowania się w języku angielskim.

Seria zapewnia dzieciom nie tylko poznanie nowych struktur gramatycznych i słownictwa, poszerza także ich wiedzę z zakresu innych przedmiotów. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie kursów dla dzieci lub jako materiał na oddzielne zajęcia poświęcone czytaniu.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Macmillan Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 31 Waga: 0.5 kg EAN: 9780230469235

Opinie